📸✨ Jak Sprawdzić Zdjęcie Przed Zamówieniem Fotoobrazu na Płótnie? ✨📸

    Każdy z nas posiada ulubione fotografie, które chcielibyśmy uwiecznić na płótnie i podziwiać jako dzieło sztuki w swoim domu. Jednak, zanim zdecydujemy się na zamówienie fotoobrazu, warto zadbać o to, by zdjęcie było odpowiedniej jakości i rozmiaru, aby uniknąć rozczarowań związanych z uciętymi kadrami czy utratą detali. W dzisiejszym artykule pokażemy Wam, dlaczego warto sprawdzić zdjęcie przed zamówieniem fotoobrazu na płótnie.    

🔍 Dlaczego Warto Sprawdzić Zdjęcie?

   
 1. Uniknij Uciętych Kadrów 🖼️Jednym z głównych powodów, dla których warto sprawdzić zdjęcie, jest uniknięcie uciętych kadrów na finalnym fotoobrazie. Zdjęcia zwykle mają różne proporcje, a płótno może mieć inny kształt.Przykładowo, jeśli zamówisz kwadratowy fotoobraz, a Twoje zdjęcie jest panoramiczne, konieczne będzie przycięcie i stracisz część obrazu. Sprawdzając zdjęcie wcześniej, możesz dostosować rozmiar płótna, aby zachować całą istotną zawartość.
 2. Zachowanie Jakości Obrazu 📷Przeskalowanie zdjęcia do większego rozmiaru bez odpowiedniej jakości może spowodować utratę detali i wyraźności. Warto sprawdzić, czy Twoje zdjęcie ma wystarczającą rozdzielczość, aby osiągnąć optymalną jakość fotoobrazu. Przez to unikniesz efektu rozmytego i pixelizacji.
 

💡 Jak Sprawdzić Zdjęcie Przed Zamówieniem?

    Jeśli chcesz zamówić obraz w naszym sklepie usługę sprawdzenia zdjęcia masz ZA DARMO!  Aby sprawdzić, czy Twoje zdjęcie nadaje się do zamówienia fotoobrazu na płótnie, wykonaj następujące kroki: Przewiń niżej do dedykowanego formularza wysłania fotografi i zaznacz interesujące Cię opcję
 • Optymalny Rozmiar Obrazu ze zdjęcia 📏
Zaznacz tę opcję aby dowiedzieć się w jakiej wielkości może wyjść gotowy obraz z Twojego zdjęcia
 • Czy zdjęcie jest dobrej jakości ?🌟
Zaznacz tę opcję jeśli nie jesteś pewien, że rozdzielczość zdjęcia jest wystarczająco wysoka, aby uzyskać ostre i wyraźne szczegóły na płótnie.
 • Załaduj zdjęcie🖌️
Załaduj dedykowaną fotografię i wyślij do nas – to wszystko 🙂  

Formularz Sprawdzania Zdjęcia

   Przykładowe realizacje

  • Bolid F1 / Zdjęcie na płótnie
   W rozmiarze 60x30cm. Fotografia od klienta
  • Portret ze Zdjęcia
   na płótnie w rozmiarze 30x40cm. Fotografia od klienta
  • Foto Obraz - Portret na Płótnie
   Widok z naszej pracowni
  • Foto Obraz - Zdjęcie na Płótnie
   Widok z naszej pracowni